Druk rolowy

81 479 05 32

Druk arkuszowy

81 381 85 86

Drukarnia Printika zajmuje się drukiem cyfrowym w małym nakładzie, dzięki czemu realizacja zlecenia jest możliwa już od jednej sztuki. Wykonujemy wydruki zarówno w małym jak i dużym formacie. Gwarantujemy najwyższą jakość druku, szybką realizację zlecenia oraz korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drukarni Printika. 

Drukarnia online 

Nasza drukarnia internetowa oferuje druk cyfrowy online, dzięki któremu masz możliwość zlecenia nam realizacji swojego projektu bez konieczności wychodzenia z domu. Drukowanie online jest proste i bardzo wygodne, a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. 

Przesłanie zgłoszenia jest intuicyjne, dzięki dostępnymu do pobrania, gotowemu formularzowi. Drukarnie internetowe realizują klasyczne jak i niestandardowe projekty w zależności od potrzeb i wymagań użytkowników. Drukarnia online to świetne rozwiązanie dla biznesów poszukujących sprawnych, profesjonalnych, a przy tym szybko działających firm. 

Usługi poligraficzne w drukarni Printika

W ofercie naszej drukarni internetowej znajdziesz szeroką ofertę usług realizowanych z myślą o terminowości oraz dbałości o najdrobniejszy szczegół. U nas każdy Klient zasługuje na indywidualne traktowanie i realizację zlecenia zgodną z oczekiwaniami. Drukarnia cyfrowa Printika zajmuje się głównie drukiem cyfrowym książek, fotoksiążek, wizytówek oraz kalendarzy. Na stronie internetowej dostępne są również inne materiały reklamowe oraz akcydensowe. 

Książki

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie wydruku i oprawy książek. Realizujemy wydruk książek z zachowaniem precyzji oraz najwyższej jakości. Nasza drukarnia książek oferuje druk książki w małym nakładzie w kilku rozmiarach, takich jak formaty A5, A4, B6, B5, B4. Oprócz drukowania książek zapewniamy również odpowiednią oprawę dostępną w formie oprawy miękkiej klejonej lub twardej.

Książka do wydruku może być wykonana na trzech rodzajach papieru, takich jak papier offsetowy, papier kredowy z połyskiem lub papier kredowy matowy. Posiadasz również możliwość wyboru gramatury papieru i rodzaju zadruku. Drukowanie książki może być zrealizowane przy zastosowaniu wybranych metod uszlachetniania okładki, takich jak obłożenie folią, dodanie złocenia czy pokrycie lakierem. 

Wizytówki

Nasza drukarnia cyfrowa online oferuje również realizację zleceń na wizytówki, zarówno osobiste jak i firmowe. Gwarantujemy standardowe wizytówki kartonikowe oraz wizytówki składane. Wydruk online umożliwia Ci przesłanie zgłoszenia w dowolnym momencie. Ponadto otrzymujesz możliwość wyboru papieru, gramatury, wymiarów oraz rodzaju zadruku z dostępnego formularza. 

Biorąc pod uwagę różnorodność reklamowanych usług i produktów na wizytówkach jesteśmy gotowi zrealizować wydruk online w niestandardowych wymiarach i z dodatkowymi elementami. Printika jako drukarnia wizytówek jest otwarta na propozycje i potrzeby Klientów, dlatego nie narzucamy konieczności zamówienia u nas projektu graficznego, a dopuszczamy możliwość załączenia swojego pomysły w formularzu zgłoszeniowym. 

Kalendarze 

Kolejną dużą kategorią znajdującą w naszej ofercie są różnorodne kalendarze dostępne w wielu formatach. Drukarnia kalendarzy oferuje kalendarze biurkowe, spiralowe oraz trójdzielne. Wysyłając zgłoszenie online posiadasz możliwość wyboru rodzaju papieru, zadruku oraz metody uszlachetniania papieru. Podobnie jak w przypadku wizytówek, pozostawiamy Klientom możliwość przesłania nam własnego projektu graficznego. 

Pozostałe

Drukarnie online posiada w swojej ofercie również inne materiały reklamowe i akcydensowe, takie jak ulotki, zaproszenia, plakaty, etykiety samoprzylepne oraz katalogi. Ponadto oferujemy również realizację fotoalbumów i pudełek klejonych z nadrukiem. 

Zajmujemy się także drukowaniem oficjalnych dokumentów i materiałów na papierze firmowym, takich jak dyplomy oraz koperty z nadrukami. Poza tym oferujemy teczki z firmowym logo, czy nadrukiem zgodnym z życzeniem Klienta.  

Indywidualne podejście do Klienta

Dla nas żadne zamówienie nie jest takie samo. Przedstawimy ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.

Personalizacja wydruku

Idealne dopasowanie wydruku do oczekiwań Klienta to podstawa. Z nami masz wpływ na wiele parametrów swoich wydruków.

Wysyłka na terenie całej Polski

Odległość to nie przeszkoda dla nas. Realizujemy wysyłkę naszych wydruków na terenie całej Polski.

Potrzebujesz projektu lub masz indywidualne wymagania?

Skontaktuj się

0
    0
    Wyślij zapytanie
    Póki co nie masz dodanych żadnych produktówWróć do strony