Druk rolowy

81 479 05 32

Druk arkuszowy

81 381 85 86

Drukarnia lokalna w Lublinie czy internetowa? Co wybrać?

Zastanawiasz się czy wybrać drukarnię lokalnie w Lublinie, czy internetową? Chciałbyś wydrukować katalogi, ulotki, zaproszenia, wizytówki, kalendarze, dyplomy lub inne papierowe materiały? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kilku sztuk plakatów, czy większej ilości materiałów reklamowych dla swojej firmy, stoisz przed wyborem dobrej drukarni. Realizację tego zadania możesz zlecić drukarni internetowej lub drukarni lokalnej w Lublinie. Którą opcję lepiej wybrać? Ile kosztuje wydruk materiałów i jak szybko będą one gotowe do odbioru?

Możliwości drukarni

Do najważniejszych zalet dobrej drukarni w Lublinie, czy to internetowej, czy lokalnej, poza doświadczoną kadrą i wysokiej jakości maszynami, należy indywidualne traktowanie każdego Klienta. W drukarni Printika do każdego zamówienia podchodzimy inaczej – bo każde zlecenie jest inne i potrzebuje idealnie dobranych rozwiązań.

Oferta jest więc opracowywana indywidualnie, a zleceniodawca ma wpływ na wiele parametrów swoich wydruków, a ponadto realizujemy zamówienia online, jak i stacjonarnie.

Jakie są możliwości naszej drukarni?

W Printice oferujemy zarówno druk cyfrowy, jak i wysokiej jakości druk offsetowy. Ten rodzaj druku wykorzystuje się zazwyczaj przy wielonakładowych zamówieniach – wtedy jest najbardziej opłacalny. Gwarantuje on także najwyższą jakość, natomiast nie pozwala na wprowadzenie poprawek na wydrukach czy ich personalizację. W przypadku, gdy zachodzi taka potrzeba, lepiej wybrać tańszy przy realizacji pojedynczych sztuk materiałów druk cyfrowy. Zarówno za pomocą jednej, jak i drugiej metody możemy wykonać wydruki w małym i dużym formacie. 

Cena – tania drukarnia w Lublinie

W drukarni Printika oferujemy wiele różnych form materiałów reklamowych i akcydensowych – takich, jak katalogi, ulotki, wizytówki, plakaty, etykiety samoprzylepne czy zaproszenia. Drukujemy książki, wizytówki i kalendarze, a także oficjalne dokumenty i inne materiały firmowe. Ceny realizacji zależą od wielu czynników – od rodzaju zamawianych materiałów, ich nakładu, wymiaru, rodzaju materiału czy wykończenia.

Wykonujemy wydruki według Twojego projektu, ale możemy również sami przygotować dla Ciebie odpowiedni projekt graficzny. Prosty projekt wizytówki to koszt już od 20 zł netto, większe, bardziej złożone, a zwłaszcza wielostronicowe broszury wyceniamy indywidualnie.

Akceptujemy wszelkie formy płatności. Przy pierwszym zamówieniu dajemy możliwość zapłaty gotówką lub za pobraniem, przy stałej współpracy istnieje także opcja indywidualnego ustalenia płatności. Na terenie Lublina zamówienia dostarczamy bezpłatnie. Koszt wysyłek zamówień zaczyna się od 20 zł netto i zależy od wielkości zamówienia. 

Czas realizacji zamówienia

Szybki czas realizacji usług i terminowość to – zaraz obok najwyższej jakości – najważniejsze wartości w naszej pracy. To dlatego Twoje zamówienie, w zależności od złożoności zleconej nam pracy i nakładu, będzie gotowe w maksymalnie 14 dni. Proste zadania realizujemy już w jeden czy dwa dni. Projekty graficzne natomiast przygotowujemy w ciągu 3 dni. Czas realizacji podajemy indywidualnie na etapie wyceny zamawianych produktów. 

Jeśli zdecydujesz się na druk cyfrowy online, cały proces będzie prosty i wygodny. Przesłanie zapytania jest intuicyjne, dzięki przejrzystym formularzom na naszej stronie internetowej, które znajdziesz wybierając interesujący Cię format w zakładce Oferta drukarni. 

Stała współpraca

Osoby i firmy potrzebujące stałej współpracy z drukarnią, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na naszej stronie w zakładce Kontakt. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, chciałbyś zobaczyć nasze realizacje i porozmawiać na temat oczekiwań względem swojego zlecenia, możesz spotkać się z nami w naszej siedzibie, przy ul. Północnej 5/U8 w Lublinie. Stała współpraca Twojej firmy z drukarnią Printika to gwarancja wysokiej jakości materiałów reklamowych, dotrzymanie terminowości powierzonych zleceń i preferencyjne formy płatności.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz zamówienie internetowe, czy skontaktujesz się z nami osobiście – zawsze możesz liczyć, że zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy i dopasujemy wykonywane wydruki idealnie do Twoich potrzeb. 

Jeśli wciąż wahasz się, którą opcję wybrać – drukarnię lokalną w Lublinie czy drukarnię internetową, zobacz, jak proste i intuicyjne są formularze zamówień pod każdym produktem na naszej stronie internetowej. Dzięki nim swoje zapytanie złożysz szybko i bez wychodzenia z domu, a zamówione wydruki otrzymasz kurierem już po kilku dniach. Wybór drukarni online to połączenie oszczędności czasu, wygody i możliwości indywidualnego określenia poszczególnych parametrów wydruku.

Potrzebujesz projektu lub masz indywidualne wymagania?

Skontaktuj się

0
    0
    Wyślij zapytanie
    Póki co nie masz dodanych żadnych produktówWróć do strony